Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
17 Cze 2015

V Gala Laureatów

17 czerwca 2015 r. odbyła się w Pile V Gala Laureatów. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa tegorocznych laureatów konkursów przedmiotowych i olimpiad z Collegium Salesianum

(SPTS, GTS, LOTS) w Bydgoszczy wraz z opiekunami oraz przedstawiciele Samorządu Szkolnego.

Dwugodzinna podróż w niezwykle komfortowym autobusie upłynęła nam bardzo szybko. Gala laureatów rozpoczęła się o godzinie 11. Po krótkim wystąpieniu Księdza Stefana Makurackiego oraz wysłuchaniu pięknego utworu wykonanego przez niezwykle utalentowany duet z Piły, obejrzeliśmy prezentację ilustrującą osiągnięcia wychowanków ze wszystkich szkół salezjańskich należących do Inspektorii Pilskiej.

Później nadszedł czas na główny punkt programu – uhonorowanie laureatów. Otrzymaliśmy z rąk Księdza Inspektora Marka Chmielewskiego pamiątkowe statuetki, a nasi nauczyciele oraz przedstawiciele Samorządu – pamiątkowe albumy lub książki o życiu Księdza Bosko.

Po zakończeniu Gali czekał na nas słodki poczęstunek. Uroczystość była także świetną okazją do spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi oraz Księżmi Salezjanami, którzy kiedyś pracowali w naszych szkołach.

Serdecznie pozdrawiam, Ania Taflińska

Galeria zdjęć

Skomentuj

  • RSS
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube
Przeczytaj poprzedni wpis:
XIII Wojewódzki Konkurs “Mapa bez tajemnic”

16 czerwca 2015 w I Liceum Ogólnokształcącym odbył się finał konkursu „Mapa bez tajemnic”.

Zamknij