Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży

Mini przedsiębiorstwo “Locca” sp. j.

O nas

Jesteśmy grupą znajomych, których zaciekawił pomysł stworzenia własnego miniprzedsiębiorstwa. Wspólnie postanowiliśmy założyć własną firmę, która obecnie zajmuje się działalnością produkcyjno-usługową.
Jako młodym ludziom nie brakuje nam nowych pomysłów i energii do ich realizacji. Jesteśmy zorganizowani, kreatywni, a co najważniejsze świetnie się rozumiemy, dlatego nie straszne nam jakiekolwiek zadanie.

Członkowie

Emilia Wiśniewska, Anna Sokala, Dominika Orzoł, Kinga Jaśniak, Aleksandra Odjas, Katarzyna Korpys, Klaudia Kitlińska, Rafał Stanek, Jakub Kawalec, Krzysztof Siedlecki, Paweł Osial, Jan Obderko.
Konsultanci: Anna Wiśniewska, Violetta Odjas, Magdalena Różańska.

Opiekun: p. Katarzyna Wędzelewska.

Misja i wizja

Naszą misją jest zainteresowanie działalnością przedsiębiorstwa „Locca sp.j.”, dotarcie do jak największej liczby osób, nawiązywanie kontaktów z różnymi ludźmi oraz edukacja poprzez zabawę.

Mamy nadzieję, że po zakończeniu projektu, nadal będziemy ze sobą współpracować, podejmować różne działania, z których zamierzamy czerpać satysfakcję.

Nasze produkty

Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł z produkcją oraz sprzedażą gipsowych aniołków i świeczników, które własnoręcznie odlewamy, a następnie malujemy na życzenie klientów. Są wprost idealne, jeżeli chodzi o ozdoby świąteczne oraz drobne upominki. Nasze produkty postanowiliśmy wystawiać i prezentować na szkolnych wywiadówkach, ale przyjmujemy również indywidualne zamówienia.

Imprezy

Trafnym przedsięwzięciem okazało się również organizacja i prowadzenie przez nas imprez okolicznościowych. Locca ma już za sobą udaną organizację Połowinek klas II naszego liceum. W najbliższym czasie planujemy już kolejne imprezy.

Mamy nadzieję, że dzięki założeniu miniprzedsiębiorstwa przeżyjemy wspaniałą przygodę edukacyjną, która zaangażuje nas intelektualnie i emocjonalnie oraz rozwinie umiejętności niezbędne w dorosłym życiu.

Kontakt

Kontakt mailowy: kontakt.locca@gmail.com

Galeria zdjęć


  • RSS
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube