Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży

Klasy GTS

klasa 2 alfa
Wychowawca: Małgorzata Laska

Altmajer Roma
Białek Marta
Brzozowski Paweł
Chwiałkowski Michał
Czaplewski Piotr
Czeredys Konrad
Dąbrowski Mateusz
Gacka Martyna
Gałązka Michał
Grochowska Paulina
Gulczyński Krzysztof
Kotarska Kaja
Lepak Zofia
Nieruszewicz Amelia
Nowak Kamil
Olszewski Maksymilian
Pawełczyk Jakub
Piekarska Aleksandra
Piontkowska Weronika
Stańczyk Paweł
Stasiak Martyna
Szczutkowski Szymon
Święcicka Anna
Święcicka Emilia
Tataruch Paweł

klasa 2 beta
Wychowawca: Zofia Smolak-Sielaczek

Abramczyk Michał
Czaczyk Igor
Firch Paweł
Groszewski Maciej
Ignas Małgorzata
Kaczmarek Mikołaj
Kędziora Bartosz
Konieczna Agata
Kosma Jakub
Krajewski Adam
Kulski Karol
Lewandowska Martyna
Łykowska Michalina
Marciniak Wojciech
Mattya Kacper
Nurkiewicz Paulina
Ogonowska Julia
Pawlikowska Martyna
Piesiewicz Jakub
Porzych Marcelina
Skibicki Paweł
Stablewski Damian
Stawiarz Anna
Wojdal Zuzanna
Zielke Zuzanna

klasa 2 gamma
Wychowawca: Lucyna Bełza-Gałązka

Abramczyk Adam
Andrykowska Zofia
Berski Rafał
Bębnista Katarzyna
Bogusławska Joanna
Brożyna Zuzanna
Brzyski Bartłomiej
Doroszewska Aleksandra
Firchów Wiktoria
Jankowska Paulina
Jędrzejczyk Marta
Kanabaj Wojciech
Kaźmierczak Kaja
Kitliński Tymon
Majczyk Małgorzata
Marcinkowski Paweł
Markowski Ksawery
Neumann Maksymilian
Sokołowski Marcel
Suty Kacper
Tabara Anna
Winowiecki Maksymilian
Włodarczyk Stanisław
Wosik Mateusz
Zaręba Franciszek

klasa 3 alfa
Wychowawca: Izabela Marchlewska

Birski Dawid
Dąbrowska Maria
Jarecka Amelia
Kalwasińska Agata
Kierzkowska Oliwia
Kowalska Hanna
Młodzik Jakub
Pospieszała Sandra
Sadowska Zuzanna
Siedlecka Matylda
Stereńczak Martyna
Suski Maciej
Szymańska Aleksandra
Tabisz Jakub
Wiśniewski Jakub
Wiśniewski Kamil
Zawadzka Martyna

klasa 3 beta
Wychowawca: Renata Kałamaja

Alfut Klaudia
Biciutko Jakub
Domachowski Krzysztof
Gonczerzewicz Michał
Jabłońska Julita
Kiedrowski Szymon
Koczorowski Miłosz
Koguc Filip
Maćkowska Julia
Mazurkiewicz Paweł
Reszkowski Jakub
Urbaniak Zofia
Uszko Dominik
Wilk Paweł
Zaręba Andrzej

klasa 3 gamma
Wychowawca: Katarzyna Reszelewska

Adamkowska Ewa
Biesiekierski Michał
Daniel Antoni
Gołochowicz Mateusz
Góra Aleksandra
Jankowski Szymon
Klimkiewicz Elżbieta
Kubas Marta
Lewandowski Jan
Lewczuk Anna
Matczuk Mateusz
Mrozik Martyna
Nalaskowska Kamila
Piekutowska Julia
Piskorska Agata
Rogalska Izabela
Sajdłowski Julia
Skurczyński Paweł
Sokala Jan
Szczukowska-Yeghiazaryan Weronika
Weiss-Konek Zuzanna

klasa 3 delta
Wychowawca: Waldemar Zajączkowski

Bochen Zofia
Hejnowicz Dominik
Kapka Grzegorz
Kaptur Robert
Kopowski Konrad
Lewandowska Larysa
Majer Konrad
Niekraszewicz Mikołaj
Opielińska Melania
Rogala Adrian
Szubert Kacper


  • RSS
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube